08 Nov
Marius R Stoica

CATRE DRAGII MEI FRATI SI SUSTINATORI, MESAJUL LUI MARIUS STOICA, POLITISTUL DIN OHIO PREZENT LA MITINGUL DIN 10, 11 AUGUST

CATRE DRAGII MEI FRATI SI SUSTINATORI, MESAJUL LUI MARIUS STOICA, POLITISTUL DIN OHIO PREZENT LA MITINGUL DIN 10, 11 AUGUST.

Live din Piata Victoriei !
Buna seara fratilor mei de pretutindeni !

Live din Piata Victoriei !
Buna seara fratilor mei de pretutindeni !
Vreau sa multumesc din inima tuturor fratilor mei de acasa si pretutindeni care s-au imbarcat alaturi de mine pe un vas integru, corect, just, cu principii curate si loiale tarii noastre si poporului roman.
Lupta cu valurile imense ale sistemului corupt va fi grea. Cativa din noi se vor pierde pe parcurs, si foarte multi patrioti dornici de o schimbare radicala a traiului si a tarii noastre vor intari randurile noastre. Numai uniti, in solidaritate, trup, suflet, si resurse, vom putea invinge acest sistem corupt care a subjugat oamenii si tara noastra in ultimii 100+ de ani !

VA INVIT PE TOTI ROMANII ADEVARATI, SI DORNICI DE O SCHIMBARE ADEVARATA SI RADICALA SA VENITI ALATURI DE NOI !

PARTIDUL ADEVAR SI DREPTATE
Singurul partid cu o idiologie de centru-dreapta, sustinuta de o plaforma adevarat democrata, partid care este integru, just , transparent si necorupt, care SUSTINE unitate totala intre Diaspora si Romania, care are zero toleranta impotriva abuzurilor, si discriminarii, indeferent de etnie, sex sau preferinte religioase.
PAD nu are tangenta si nici legaturi cu niciun partid politic din trecut sau prezent in parlamentul Romaniei.
Partidul Adevar si Dreptate, NICIODATA nu va negocia cu persoane compromise sau cu PARTIDELE compromise sistemului corupt.


Apelez la UNIRE NATIONALA deoarece asta va fi ultima NOASTRA sansa pentru a salva tara si oamenii NOSTRI.

DESTEAPTA-TE si UNESTE-TE, ROMANE !
Nu mai trai in trecut, VIITORUL ne apartine !
NOI TOTI UNITI SUNTEM FURTUNA!

0 Comments

Join Conversation