Restaurant Bucuresti 14thLane

Un restaurant de luat o masa legendară

Sunteți gata să experimentați o fuziune a bucătăriilor asiatice și occidentale? Un nou restaurant de clasă mondială în București gata sa primeasca noi clienți.

“Vom oferi clienților noștri tot ceea ce își pot dori, cu mâncăruri italiene delicioase de la bucătari de top.”

Poate fi considerată cea mai bună alegere când vine vorba de luat masa în București! Te invităm un cocktail lounge exclusivist cu băuturi de top din întreaga lume! Este întotdeauna perfect să bei o băutură în timp ce vorbești despre muncă, idei sau lucruri interesante la prânz.

Cauți un restaurant bun în România?

Dacă da, ați ajuns la locul potrivit! La 14th Lane, avem cel mai mare food court din tot Bucureștiul! Cu cele 5 bucatarii diferite și baruri, cu siguranță va fi ceva care vă va gâdila pofta. Este o ofertă incredibilă de la unii dintre cei mai buni bucătari din domeniu! Nu ratați această oportunitate – începe călătoria în Șoseaua Orhideelor 15 d Bucuresti cu Restaurant 14th Lane astăzi! Ia masa într-un loc legendar care te poate aduce mai aproape de cei mai îndrăgiți artiști din România.

14th Lane este un restaurant dedicat celor care doresc frumusețea si gustul alimentelor proaspete, iar cele mai multe surprize și rezerve de băutură se găsesc aici. Suntem convinși că 14th Lane te va ajuta să înveți gusturi unice.

V-ați întrebat vreodată care este cel mai bun food court din București?

Dacă ai răspuns da, Restaurant 14th Lane este exact acolo unde trebuie si vrei să fii! Aici gasesti o echipa profesionisita care te va invita sa gusti dintr-o selecție uriașă de feluri de mâncare uimitoare din toată lumea, care vă vor face să vă gândiți la alte țări și la bucătăria lor. Vezi ce bucurie pot aduce produsele noastre si cum arata gazdele care trebuie să-ți satisfacă dorința. 14th Lane este unul dintre locurile în care cele mai bune produse din lume se găsesc în concordanța cu spațiul și aerul.

Căutați cea mai bună mâncare din oraș?

Suntem un restaurant de top din București. Oferim o bucătărie delicioasă, autentică și proaspătă – toate făcute cu dragoste! Ești un fan al mâncării grozave? Vrei să afli mai multe despre ceva nou, interesant și incitant? Atunci deveniți unul dintre clienții noștri norocoși! Te așteptă întalnirea cu uimirea și plăcerea, te vei bucura din nou de un restaurant din care nu mai vrei să pleci, ci vrei să te relaxezi.

Pune-te în lumina reflectoarelor, lasa-te remarcat și distrează-te!
Designul restaurantului nostru și interiorul său sunt inspirate de influențele franceze din secolul al XIX-lea, dar folosim elemente de design mai moderne pentru a crea un mediu elegant pentru prânz.

1 decembrie 1850

Attractions

Premii câștigate: – National – Romanian Building Awards – Board Honorable mention for Interior Design

BicycleBoatFoot