Restaurant Bucuresti Centru Boutique Du Pain

Un Restaurant în București Centru care Pune Blazonul Pe Primul Loc

Te-ai săturat ca mâncarea să fie grea sau uleioasă cand iei masa la un restaurant in București? Vrei să mănânci sănătos și să te simți grozav când o faci!

Nu vei mai fi simți niciodată sentimentul acela aprig de foame cu rețetele noastre pentru cele mai bune mese, deserturi și gustări compuse pentru tine. Mâncarea noastră este complet naturală, făcută din fructe și legume proaspete. Nu se folosesc ingrediente artificiale sau conservanți în alimentele noastre, așa că puteți fi siguri că este întotdeauna sănătos și delicios!

Îți dorești o experiență unică în București

Nu vreau să mănânci la aceleași restaurante în care mănâncă toți ceilalți. Vrei să-ți impresionezi prietenii? Vă invităm la noul nostru restaurant elegant, Boutique Du Pain, unde puteți avea unul dintre meniurile noastre delicioase

Un restaurant în București care pune blazonul înainte de toate. O echipa tânără și energică gata oricând să te servească cu cele mai bune gustări franțuzești din București România. Oferim ingrediente proaspete, locale din toată Europa, astfel încât mâncarea dumneavoastră să fie mereu gustoasă, frumoasă și sănătoasă! Nu vă mulțumiți cu mesele cu gust slab atunci când vă puteți bucura de o experiență culinară uimitoare oriunde ați alege din meniul Boutique Du Pain! Încercați-l astăzi!

BicycleBusCarFoot

Booking URL

Strada Academiei 28-30, București 030167 România

1 recenzie pentru “Restaurant Bucuresti Centru Boutique Du Pain

1. Ioan Orzetic

Un loc foarte bun pentru micul dejun sau brunch.
    Aveți câteva alegeri frumoase în meniul alimentar și o varietate bună de deserturi și produse de patiserie dulci.
    Cafeaua este de asemenea bună și servită rapid de un personal primitor și vesel.
    Aș recomanda în special pain au raisins sau pain au chocolat.